AB OVO Solutions to agencja pracy z Wrocławia, wspierająca w procesie rekrutacji i zatrudniania pracowników firmy z całej Polski, już od 2017 roku. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Działamy zgodnie prawem i w pełni legalnie. Naszym głównym celem jest wprowadzenie nowej jakości na polski rynek rekrutacyjny. Opierając się na doświadczeniu i unikatowym know-how naszych konsultantów, z sukcesem realizując największe projekty rekrutacyjne w krótkim czasie. W swoich działaniach kierujemy się zasadą transparentności. Zawsze informujemy kandydatów o wszystkich szczegółach rekrutacji. Na bieżąco udzielamy informacji o etapie, na którym znajduje się proces rekrutacji.

Siedzibą główną i sercem naszej firmy jest Wrocław. Tu zaczęliśmy naszą historię i tu mieści się nasza centrala. Jednak dzięki rozbudowanej sieci biur terenowych oraz ON SITE możemy profesjonalnie i z zaangażowaniem wspierać klientów w całej Polsce. Obsługujemy duże, międzynarodowe firmy, średnie polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa produkcyjne oraz liderów branży logistycznej. Świadczymy dla naszych partnerów biznesowych wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, zatrudniając i rozliczając pracowników tymczasowych oraz dbając          o legalną pracę pracowników z Ukrainy.

Jakie usługi oferujemy jako agencja pracy tymczasowej?

Kompleksowo zajmujemy się procesem zatrudnienia. Od rekrutacji, poprzez skierowania na badania i podpisanie umowy, po zadania administracyjno – kadrowe            i rozliczenie czasu pracy.

Nasi konsultanci On – Site służą pomocą pracownikom tymczasowym, a także wspierają wewnętrzne działy HR 
w zadaniach związanych z zarządzaniem
i obsługą pracowników.

Rozwiązanie łączące w sobie zalety pracy tymczasowej oraz rekrutacji specjalistów.    Try & Hire to dodatkowy czas na sprawdzenie i wdrożenie kandydata. Wypróbuj, poznaj, zatrudnij.

Rekrutujemy, zatrudniamy i wprowadzamy do naszych klientów duże grupy pracowników z Ukrainy. Zapewniamy transport i zakwaterowanie oraz dbamy         o legalność zatrudnienia. 

Wspieramy działy w HR w tworzeniu procedur i benchmarków, działaniach rekrutacyjnych czy onboardingu pracownika. Oferujemy gotowe rozwiązania, które odciążają naszych Klientów.

Dla każdej rekrutacji przygotowujemy indywidualną ścieżkę pozyskania kandydata. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, skutecznie doradzamy klientom na każdym etapie rekrutacji.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową abovosolutions.pl!